Mississippi

Görünüm listeleri

Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Mississippi

Mississippi'de satılık Emlak

Kuzeye Tennessee ile kuzey, doğuyla Alabama, güney ile Louisiana ve Meksika Körfezi ile ve batı ile Arkansas ve Louisiana ile sınırlar.

Mississippi, Amerika Birleşik Devletleri federal bir devlettir. Başkenti ve en kalabalık şehri Jackson.

Evinizi 2018'de Mississippi'de satmayı mı düşünüyorsunuz? Yoksa Mississippi'de satılık emlak mı arıyorsunuz? Son veriler, emlak piyasasının bu yıl hem alıcılar hem de satıcılar için iyi olduğunu gösteriyor.

Mississippi emlak piyasası iyi gidiyor gibi görünüyor, asıl sorun mevcut evlerin yetersizliği gibi görünüyor. Bu, Mississippi'de satılık mülkleri olan satıcılar için harika bir haber çünkü alıcılar arasındaki rekabet nihai satış fiyatını artırmaya yardımcı olabilir. İşte bu yıl Mississippi emlak piyasasında neler beklediğinizle ilgili bazı tahminler.

Emlak piyasasında ülke genelinde yaygın bir eğilim, artan sayıda alıcıyı ve Mississippi'de satılık mülkü olan satıcılardaki düşüşü içerir.

 Dördüncü çeyrekte, Mississippi emlak piyasasında satılan tüm evlerin yarısından fazlası ev değerlerinin üst üçünde yer aldı. Teklifin, yıl sonuna kadar pazar boyunca kademeli olarak artacağı ve makul fiyatlara ulaşabileceği tahmin edilmekle birlikte, Mississippi'de 2018 yılına kadar satılan toplam mülk sayısı, genel talep söz konusu olduğunda daha da düşük olacaktır.
Mississippi'deki konut fiyatlarının 2018'de% 2,8'e yükselmesi bekleniyor. Bu, mevcut% 6,9'luk büyümeden bir düşüş, ancak hala% 3'lük normal büyüme oranının oldukça üstünde.

 Gayrimenkul uzmanları, emlak piyasasının% 3,2'ye yakın bir büyüme oranı göreceğine inanmaktadır. Ancak bu, Mississippi'de satılık mülklerini mümkün olan en yüksek miktarda satmak isteyenler için kötü bir haber.
Mülkünüzü Mississippi'de satmayı düşünüyorsanız ve mevcut satış pazarından yararlanmak istiyorsanız, talep düşmeden önce şimdi satmak sizin yararınıza olacaktır.
Yeni vergi kanununun, özellikle bazı bölgelerde, Mississippi emlak piyasası üzerinde olumsuz bir etkisi olabilir.
Bu emlak piyasaları, birçok alıcı yerel pazarlarından hoşlanmaya başladığında, ev takdirinde bir düşüş göreceksiniz.
Eyaletteki evlerin değeri geçen yıl% -1,3'e geriledi, ancak evlerin değerlerinin 2019'a kadar% 2,8'e çıkacağını tahmin ediyor.
Mississippi emlak piyasasının sağlık durumu istatistikleri, 2018 Şubat istatistiklerine dayanarak, pazarın şu anda 10 üzerinden 4.0 puan alarak kararsız olduğunu göstermektedir.

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 28914

Satilik Diğer (Arsa), Mississippi, Hancock County, Bay St. Louis, 10060 Chappman Road

1,445,300.61TRY
Satilik
Diğer (Arsa)

113.16 m²
Satılık Yaklaşık 9.8 Acres. Ön Taraf Chapman Road 353 ayakları üzerinde olduğunu. East Side 1218 feet. Arka Yan 571,9 feet. Batı Yakası 1389,9 feet. L...
Cod. 6950

Satilik Çiftlik evi, Mississippi, Jackson, Jackson, Jackson

3,974,576.69TRY
Satilik
Çiftlik evi

170 m²
+ Çiftlik - 15 AC, 3 / 2 ev ile,
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB